243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Amerikai emlék, 1935

469. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Amerikai emlék, 1935

akvarell, papír

330*495 mm

j.n. j.l.: Tomkins Cove 1935 III. 17.