243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári táj

604. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Nyári táj

akvarell, ceruza, papír

220*340 mm

j.n. j.l.: Szőnyi István hagyatéki bélyegzővel

sérült