243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

835. Tanka

Mongólia vagy Tibet, 19. sz., Avalokitesvara ábrázolás 21 változatban, festett vászon, kínai selyemre applikálva, keretben

48,5*39 cm