243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Pénzverde Nagybányán, 1926

594. Füredi Anna (1924-ben a nagybányai művésztelepen dolgozott)

A Pénzverde Nagybányán, 1926

rézkarc, papír

210*150 mm

j.j.l.: Füredi A. 926, b.l.: III. Münz Nagybánya