243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Füzesek", 1997

494. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Füzesek", 1997

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Pleidell 97