735. Falióra
magyar, 1850 körül, jelzett: "Thuller Joszef Pesten" (?), három hónapos járású szerkezet, faragott,festett, aranyozott fa tokban, zománcozott számlappal, ingával, felhúzókulccsal
h: 120 cm