243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falióra

735. Falióra

magyar, 1850 körül, jelzett: "Thuller Joszef Pesten" (?), három hónapos járású szerkezet, faragott,festett, aranyozott fa tokban, zománcozott számlappal, ingával, felhúzókulccsal

h: 120 cm