243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tubákos flakon

817. Tubákos flakon

Kína, 1900 körül., faragott, csiszolt achát, plasztikus figurális díszítéssel, ezüsttel lemezelt vörös korall zárókupak, hátoldalán cirill betűs ajándékozási felirattal, apró sérüléssel

m: 8,2 cm