243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

684. Tálalószekrény

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és paliszander berakással, faragott, aranyozott díszítéssel, sérült

203*132*58 cm