243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Képóra

737. Képóra

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa keretben, pótolt felesütős szerkezet, fém lemez, olaj, zenélő szerkezettel, sérült, nem működik

89,5*86 cm