243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Tourrettes sur Loupe"

446. Szinte Gábor (Budapest, 1928 - 2012)

"Tourrettes sur Loupe"

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Szinte