243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti város, 1920

402. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Folyóparti város, 1920

olaj, karton

55*70 cm

j.b.l.: Vass E. 920 "Este... (?)"; ho. kiállítási címke: ... Művészet kiállítások 1920