402. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)
Folyóparti város, 1920
olaj, karton
55*70 cm
j.b.l.: Vass E. 920 "Este... (?)"; ho. kiállítási címke: ... Művészet kiállítások 1920