243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Férfi portré

545. Dinnyés Ferenc (Budapest, 1886 - Szeged, 1958)

Férfi portré

olaj, vászon

81*61,5 cm

j.j.l. és b.l.: Dinnyés F.