243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fedeles váza és tányér

819. Fedeles váza és tányér

Japán, 19. sz. vége imari stílusú festett, aranyozott porcelán, váza fedelén Fo kutya figurával, tányéron apró csorbulással, kis kopásokkal

m: 31 cm; d: 21,5 cm