819. Fedeles váza és tányér
Japán, 19. sz. vége imari stílusú festett, aranyozott porcelán, váza fedelén Fo kutya figurával, tányéron apró csorbulással, kis kopásokkal
m: 31 cm; d: 21,5 cm