243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Jézus és Mária Magdolna, 1982

629. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Jézus és Mária Magdolna, 1982

lavírozott tus, papír

310*230 mm

j.b.l.: B. M. 1982