243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alvó kutya

589. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Alvó kutya

tus, papír

290*220 mm

j.j.l.: BA