243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

827. Tanka

Mongólia, 19. sz. közepe, tempera, vászon, selyem szegéllyel, Shakyamuni Buddha bumisparsha mudrában ábrázolás

37*26 cm