243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Karszék

777. Karszék

Bécs, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, nádazott ülőkével, jelzett a káváján: "Thonet Wien" cédula és beégetett "Thonet" jelzés

84,5*60*51 cm