243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fogas

774. Fogas

Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, jelezve az aljában: Thonet, kissé kopott

m: 200 cm