243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Strandolók, 1998

622. Kőnig Frigyes (Székesfehérvár, 1955 - )

Strandolók, 1998

olaj, vászon

35*30 cm

j.n. ho. felirat: kat. 29.

keret nélkül