243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Leány portré, 1936

646. Vilt Tibor (Budapest, 1905 - 1983)

Leány portré, 1936

bronz

26*21 cm

j.b.l.: VT 936