744. Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, jelzett: "Martinot Paris", teknőcpáncél borítású tok, sárgaréz intarziával, aranyozott bronz veretekkel, felesütős szerkezet, zománcozott római számos mezőkkel, sérült, ingával, felhúzókulccsal, szerkezet tisztításra szorul
m: 89 cm