243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

744. Kandalló óra

francia, 19. sz. második fele, jelzett: "Martinot Paris", teknőcpáncél borítású tok, sárgaréz intarziával, aranyozott bronz veretekkel, felesütős szerkezet, zománcozott római számos mezőkkel, sérült, ingával, felhúzókulccsal, szerkezet tisztításra szorul

m: 89 cm