669. Írókomód
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, zárszerkezetek hiányoznak, 1 db kulcs, sérült
101,5*120*57 cm