243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Írókomód

669. Írókomód

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, zárszerkezetek hiányoznak, 1 db kulcs, sérült

101,5*120*57 cm