243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód

662. Komód

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, paliszander intarziával, eredeti zárszerkezettel és öntött bronz veretekkel, sérült, hiányos

86*127*64 cm