243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Karszék

666. Karszék

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, bársony borítású ülőrésszel és hátlappal, lovagi sisak formájú réz szegecsekkel

112*64*61 cm