243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Zebegény", 1956

607. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

"Zebegény", 1956

210*280 mm

j.b.l.: Gadányi Jenő 956 VII.

akvarell, tus, grafit, papír