243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szerzetes

814. Szerzetes

Tibet, 19. sz. eleje, faragott, festett cserép, matt arany festéssel, lótusztrón zárt fenéklemezzel, kis sérülésekkel

m: 10,5 cm