243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

753. Kandalló óra

francia, 1830 körül, tűzaranyozott és aranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcozott számlappal, felhúzókulccsal, ingával, működőképes, üveg búra hiányzik

35*23*10 cm