243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Támaszkodó idős asszony

457. Costetti, Giovanni (Reggio nell' Emília, 1874 - Firenze, 1949)

Támaszkodó idős asszony

pasztell, papír

234*124 mm

j.b.l.: G. Costetti; Proveniencia: vétel a művésztől