243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vitrin pár

781. Vitrin pár

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, csiszolt üvegbetéttel, 2 db kulccsal, felújított

173*81*42 cm