243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pamlagon fekvő lány, 1909

641. Auer, R. jelzéssel

Pamlagon fekvő lány, 1909

akvarell, tus, karton

515*740 mm

j.j.l.: R. Auer 1909

keret nélkül, sérült