243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vaszary Pannika portréja, 1890

600. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Vaszary Pannika portréja, 1890

akvarell, grafit, papír

185*75 mm

j.n. ho.: Vaszary Pannika Kaposvár, 1890 VII Vaszary János festőművész skicce; j.k. felirat: "Ki ez?"