243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Elefántra támadó tigrisek

799. Elefántra támadó tigrisek

Japán, Meiji-kor (1868-1908), patinázott bronz, jelezve az alján

m: 26,5 cm