243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Akstafa" szőnyeg

854. Kaukázusi "Akstafa" szőnyeg

20. sz. eleje, gördesz csomózás, sérült, kopott

367*126 cm