243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tavaszi szántás, 1926 körül

441. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Tavaszi szántás, 1926 körül

olaj, vászon

62*86,5 cm

j.j.l.: Fényes A.

Művészet 1927/9., 553. old.,