243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tátrai hegycsúcsok

458. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Tátrai hegycsúcsok

olaj, falemez

34,5*50,5 cm

j.j.l.: Katona Nándor