243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Könyvszekrény

721. Könyvszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, rátétes díszítéssel

170*173*48,5 cm