243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

747. Kandalló óra

Bécs, 1810 körül, negyedütős szerkezet, automata figurákkal, aranyozott bronz tokban, aranyozott, vésett, cizellált számlapján zománcozott, arab számos számgyűrűvel, kulcs nélkül, inga hiányzik

m: 41 cm