243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Lápos részlet"

438. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

"Lápos részlet"

olaj, vászon

68*79 cm

j.b.l.: Balla Béla; vakrámán autográf felirat