243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csillár

709. Csillár

osztrák, 19. sz. első fele, fém, aranyozott, sárgaréz díszítéssel, 8 gyertyatartóban végződő csavart kígyófejes karral, vezeték nélkül, hiányos

h: 68 cm