243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Futballisták"

515. A. Tóth Sándor (Rimaszombat, 1904 - Pápa, 1980)

"Futballisták"

olaj, farost

50*70 cm

j.j.l.: A. Tóth Sándor