243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bohóc

488. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Bohóc

olaj, fa

27*22 cm

j.b.k.: Biai