243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Írószekreter

730. Írószekreter

francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon rózsafa borítással, intarziás díszítéssel, profilált márványlap alatt jelzett: M. CARLIN, lehajtható írólapján préselt, aranyozott bőr rátéttel, mögötte 1 nagyobb és 2 kisebb fiókkal, rekeszekkel

139*87*44 cm