417. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)
Tavasz, 1906 körül
olaj, vászon
70*57 cm
j.j.l.: Grünwald I. Béla; ho.: Könyves Kálmán Szalon kiállítási cédula