243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tavasz, 1906 körül

417. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Tavasz, 1906 körül

olaj, vászon

70*57 cm

j.j.l.: Grünwald I. Béla; ho.: Könyves Kálmán Szalon kiállítási cédula