243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dalmát tengerpart

410. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)

Dalmát tengerpart

olaj, vászon

60*90 cm

j.j.l.: Monostori Moller Pál