243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Áldás, 2 db

795. Áldás, 2 db

perzsa, 19. sz., fa lapon tussal festett versszakok, kis sérüléssel

h: 23,5 - 27,5 cm