243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Stefanovo-Vrátná Dolina", 1970

552. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Stefanovo-Vrátná Dolina", 1970

akvarell, papír

330*470 mm

j.j.l.: Pleidell 970