243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

724. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, ajtajain intarziás virágkosár díszítéssel, faragott, aranyozott ökörszemes peremmel, 1 db kulccsal, akasztós

190*130*63 cm