243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lepke, 1979

569. Ágh Ajkelin Lajos (Udvari, 1907 - Budapest, 1995)

Lepke, 1979

akvarell, tempera, papír

360*560 mm

j.j.l.: Ágh Ajkelin 79